puchatek


Idź do treści

Zjazd optymistycznych przedszkoli

Optymistyczne Przedszkole

ZJAZD OPTYMISTYCZNYCH PRZEDSZKOLI

W styczniu w Gdańsku odbyła się konferencja metodyczno - naukowa na temat: "Tworzenie przestrzeni przedszkolaka - wdrożenie nowej podstawy programowej" w ramach VIII Zjazdu Kadry Kierowniczej i Pedagogicznej Optymistycznych Przedszkoli. W zjeździe uczestniczyły pani dyrektor Ewa Liebner i nauczycielki Katarzyna Mężyńska i Teresa Utrata z Zespołu Przedszkolno - Żłobkowego im. Kubusia Puchatka w Kudowie - Zdroju.
Przedszkole od dwóch lat realizuje nowatorski program autorstwa Ireny Dzierzgowskiej i Mireli Nawrot, którego zwięczeniem jest otrzymanie Ogólnopolskiego Certyfikatu " Optymistyczne Przedszkole". W Gdańsku kapituła wręczyła 15 certyfikatów, w tym w gronie znalazło się przedszkole z Kudowy - Zdroju.
Jednym z punktów konferencji były " Targi Osiągnięć Optymistycznych Przedszkoli" połączone z prezentacją swojego miasta i regionu. Dzięki pomocy Pana Burmistrza Czesława Kręcichwosta i Pana Marka Biernackiego kierownika Referatu Kultury Sportu i Promocji stoisko Kudowy prezentowało się bardzo okazale. Materiały reklamowe, degustacja wody mineralnej "Kudowianka" cieszyły się wielkim powodzeniem. Odwiedzający stoisko wypowiadali się z wielką sympatią o naszym mieście, wiele osób deklarowało chęć przyjazdu i dłuższego pobytu w Kudowie.

WsteczPlayDalej

Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego